Kancablog İletişim Sayfası

Etiketler :Bu blogda 20 kategoride toplam yazı, bu yazılara yazılmış yorum vardır!
Bu blog hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmaktadır.
Telif hakkına konu olan eserlerin(yazı,resim,yorum,video...) yasal olmayan bir biçimde paylaşdığmı/eklediğimi(yazdığımı) ve yasal haklarınızı çiğnediğimi düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, yukarıdaki iletişim ekranından bana ulaşabilirler. 

İletişime geçilmesi halinde  dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecek,haklı görüldüğünüzde gerekli metaryel(ler) siteden kaldırılacaktır. Sitemizde yapılan yorumlardan yorum yapanlar sorumludur kancablog bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez...Not: İletişim formundan kaynaklanan sorunlardan(hosted jotform) ulaşmayan bildirimlerinizde  sorumluluk kancablog.com a ait değildir.  BU BLOGDA YAZILAN  HER YAZI KANCABLOG.COM A  AİTTİR(Yazılarda adı geçen marka isimleri hak sahiplerine aittir ).TÜM KANCABLOG İÇERİĞİ DMCA lisansı ile lisanslanmıştır. Hak ihlalleri direkt bildirilecek ve yazı sayfasına ulaşım google tarafından engellenecektir...

Sitemizde 08-12-12 tarihinde warez(yazı,keywords,desciription) ve yorum temizliği yapılmıştır....

0 yorum :