Adsense den nasıl daha fazla kazanırım ????

Etiketler :


Google adsense bildiğiniz üzere google hizmeti olduğundan dolayı oldukça sıkı kuralları olan bi sistem; peki bu sistemde kurallara uyarak nasıl çok kazanırsın dilimin döndüğünce onu anlatıcam .
Adsense de çok kazanmanın ilk şartı reklam yerleşimidir örneğin bi reklamı sitenin en altına koymak yerine yorumların olduğu ,yazılıp, okunduğu yere koyduğunuzda daha dikkat çekecek ve ziyaretçinin o reklamı görmesi sağlanacaktır.
Akılları kurcalayan soru adsense de ziyaretçi sayısı parayı etkilermi?? Evet etkiler ama dolaylı etkiler şimdi sitemize giren ziyaretçi sayfaları daha doğrusu reklam olan sayfaları dolaştıkça reklamların görüntülenme sayıları da artar bu da çok az da olsa gelir getirecektir ama unutulmamalı ki ziyaretçilerden bazıları da reklamlara bilerek ya da bilmeden tıklayacaktır yani çok para için ziyaretçi şart
Sitenizin ya da blogunuzun konusu belli olsun ki (pc,yazılım,kişisel vb.) reklamlarda ona göre görüntülensin program sitesi yaptıysanız reklamlar programlar üzere görüntülenecektir.

REKLAMLARIN RENK SEÇİMİ oldukça önemli bi husustur reklamın arkaplan rengi sitenizin arkaplan rengiyle aynı, yazıların rengi sitenizdeki yazıların rengiyle aynı,linklerin rengi sitenizdeki linklerin rengiyle aynı olsun ki gelen ziyaretçi reklamı reklam olarak değil de yazının bi parçası gibi görsün.
Google a sitemap inizi tanıtmayı unutmayın.
ASLA GOOGLE'I ALDATMA YOLUNA GİTMEYİN

1 yorum :

Hakaret ve Küfür İçeren Yorumlardan Kaçınınız..
Lütfen Düzgün Türkçe ve Küçük Harflerle Yorum Yazınız...
Dışarıya link içeren yorumlar itina ile silinecektir...