Çağkan Karataş kimmiş

Etiketler :


Çağkan Karataş
Kimim ben ????

1991 de  doğdum standart bi başlangıç yapayım dedim :). Neyse dağıtmadan kısaca yazayım .. 91 de Afyonkarahisar da doğdum belki çoğu insan Afyon ilinin  nerede olduğunu bile bilmez tabi o da onun ayıbı :). ilk orta lise komple Afyon'daydım Üniversite de kaçarım belki bu kara şehirden dedim ama nasip değilmiş şu anda Afyon Kocatepe Üniversitesi Şuhut MYO da Muhasebe vergi uygulamaları 2. sınıf öğrencisiyim.. Geçen sene okulu uzatmadan bitirmek hayalimdi ama bu sene anladım ki o sadece hayal :).. durum bu.. 2009 dan beri kancablog.blogspot.com alanadıyla,2012 başından sonra kancablog.com adıyla elim boş oldukça okulda kablosuz modeme yaklaştıkça cep telefonumdan netbook umdan, evde masaüstünden bişeyler yazmaya  paylaşmaya çalışıyorum. 

     Üniversitede okurken aynı zamanda çeşitli işlerde çalıştım,malum harç fiyatları ve okul giderleri ortada . Uzun bi süre bilgisayar tamirciliği, kameramanlık,tezgahtarlık ve baya fazlaca online al-sat cılık  yaptım tabir i caizse feleğin çarkından geçtim, sol üstteki resimim de avatar programından kendimi çizmeye çalıştığım resimdir az çok bana benziyo diye profil resmi yaptım. 

         Şu an okulum bittiği ve artık muhasebe mezunu biri olarak :) Afyon merkezde bi sürücü kursunda muhasebeci olarak çalışıyorum. Muhasebecilik çok acayip bi meslek gerçekten,Kasaya milyonları sokup çıkartıyorum cebimde 50 TL var yok :). Neyse kimseyi muhasebeden soğutmak istemem. 

             Son zamanlarda özellikle CSS kodlamaya fazlasıyla merak saldım. Bi de Microsoft server kullanmayı öğrensem diyorum ama vakit yok... Neyse kısaca yazayım dedim baya bi uzattım. Ben hep buralardayım... İster benle buraya tıklayarak iletişime geçin isterseniz geçmeyin ben sizle iletişime geçerim :)..

not: Bu yazı hayatımdaki her değişiklikte bi paragraf açılarak uzayıııııp gidecek :). 

0 yorum :

Hakaret ve Küfür İçeren Yorumlardan Kaçınınız..
Lütfen Düzgün Türkçe ve Küçük Harflerle Yorum Yazınız...
Dışarıya link içeren yorumlar itina ile silinecektir...