Iphone 4S Cebinde Patlamış

Etiketler :


Finlandiya ’da 17 yaşındaki bir öğrencinin cebindeki iPhone 4S patladı. Cebinden çıkan dumanı fark eden genç, “Telefon üç aydır sorunsuz çalışıyordu” dedi. 
Evet evet okuduğumda bende inanmadım taa ki resmi görene dek bi insanın yapabileceği bişey olmayacağına kanaat getirince de dedim henri bunu cidden patlatmış içinde ne yüklüydü de patladı ki telefon :)...   Henri ve babasının açıklamalarını okudum bu Amerika lılar cidden acayip adamlar yahuu. 
Fin basınında yayınlanan bir videoda, Henri Helminen babasının arabasından çıkıyor. Yazın çalıştığı iş yerine doğru yürüyen videoda Henri’nin cebinden dumanlar çıkmaya başlıyor. 

Bu sırada aceleyle telefonu cebinden çıkaran Henri telefonu uzaklara fırlatıyor. Yaşananlar güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, Henri iPhone’un üreticisi Apple ile iletişime geçtiğini söyledi

Henri’yi işe götüren babası Juho Helminen de, “Önce oğlumun sigaraya başladığını düşündüm fakat daha sonra bağırmaya başlayınca yardıma koştum. O gün işe bir saat erken gittiği için facianın eşiğinden dönüldü. Çünkü normalde o saatlerde telefon yanındayken uyuyordu” dedi. 

tabi ıphone fanları hemen açıklama yapmış olayın yaşandığı yerin nokıa fabrikasına yakın olduğunu ve ıphone satışlarını düşürmek amacıyla yapıldığını söylemişler.. Henri mi haklı fan boylar mı bilmem ama olan henri nin telefona olmuş o ayrı

tags: Iphone 4s,bozuk 4s.Iphone patlamış,cepte patlayan telefon,patlayan telefon,patlayan 4S,Bozuk ıphone,4s

0 yorum :

Hakaret ve Küfür İçeren Yorumlardan Kaçınınız..
Lütfen Düzgün Türkçe ve Küçük Harflerle Yorum Yazınız...
Dışarıya link içeren yorumlar itina ile silinecektir...